Ubezpieczenia grupowe

W ubezpieczenie.wroclaw.pl każdy klient ma wyłącznie najlepszą profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie wszystkich produktów ubezpieczeniowych oferowanych przez.

Wybierz wyłącznie najlepsze rozwiązania - wybierz nas i umów się na spotkanie z doradcą, który przygotuje dla Ciebie i Twojego zespołu najlepszy wariant ochrony ubezpieczeniowej.

UBEZPIECZENIA GRUPOWE

Grupowe ubezpieczenie na życie to zapewnienie pomocy finansowej pracownikom i ich rodzinom w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Duża elastyczność nowoczesnych rozwiązań zadowoli każdego pracownika w zależności od jego potrzeb i możliwości finansowych.

Grupowe ubezpieczenie zdrowotne to rozwiązanie zapewniające wszechstronną opiekę medyczną. Daje poczucie bezpieczeństwa, szybki i bezgotówkowy dostęp do lekarzy, badań laboratoryjnych i diagnostycznych.

Realizacja odbywa się bez kosztowo placówki medyczne przesyłają faktury za leczenie bezpośrednio do ubezpieczyciela. Klient nie ponosi żadnych kosztów.

Zadaj pytanie

* - pola wymagane
aby wysłać wpisz cyfrą
sto osiem:


Szybki kontakt

W dniach 15.06.2015 - 31.08.2015 przenosimy nasze biuro do nowej lokalizacji. Zapraszamy po wakacjach. Za utrudnienia przepraszamy...
tagi: ubezpieczenia grupowe, grupowe ubezpieczenia dla firm, ubezpieczenie grupowe wrocław, ubezpieczenia zdrowotne w firmie, pakiety medyczne
więcej

· praca w ubezpieczeniach | rekrutacja
· aktualności | blog
· ubezpieczenia Wrocław | strona główna
· mapa strony | nawigacja
· polityka prywatności | informacja o cookies

informacje dodatkowe

Wszystkie prawa zastrzeżone
Copyrights © ASYSTA-LIFE 2010-2015
Agent ubezpieczeniowy Wrocław
Zgodność ze standardami W3C


facebook RSS
adres korespondencyjny

Ubezpieczenia Wrocław

Wcześniej ul. Hubska 52/54
Dawniej ul. Ruska 37/38
oraz Powstańców Śląskich 7a